Графік погодження планів розвитку гірничих робіт на 2019 рік

10 вер 2018
Прес-служба
4608

Плани розвитку гірничих робіт на 2019 рік підприємств, що видобувають корисні копалини в Черкаській області, та матеріали до них розглядатимуться в Управлінні Держпраці у Черкаській області (м. Черкаси, бульвар Шевченка, 205) згідно графіка.

Консультації з питань оформлення матеріалів надає завідувач сектору гірничого нагляду Управління Сергій Доденко за тел.: (098) 927 21 30.

Графік погодження планів розвитку гірничих робіт на 2019 рік

Найменування підприємства

Місцезнаходження

Корисні копалини

Дата

Городищенський район

ПП «Цеглабуд»

с. Мліїв

суглинок

13.11.2018

ПП «Цеглабуд»

с. Мліїв

суглинок

13.11.2018

ПАТ «Українська залізниця» філії «Центр Управління промисловістю» виробничий підрозділ«Хлистунівський кар’єр»

с. Хлистунівка

граніт

11.12.2018

ТОВ «Старосільський цегельний завод»

с. Старосілля

суглинок

13.11.2018

ПП «Агросвіт Валява»

 

c.Валява

суглинок

13.11.2018

Драбівський район

Драбівське КП «Райагробуд»

смт Драбів

суглинок

20.11.2018

ТОВ «Шрамківський цегельний завод»

с. Шрамківка

суглинок

20.11.2018

Жашківський район

ТОВ «Жашків-Райагробуд»

м. Жашків

суглинок

13.11.2018

ТОВ «Відродження»

м. Жашків

суглинок

13.11.2018

Звенигородський район

ПАТ «Ватутінський комбінат вогнетривів»

с. Мурзинці

каолін

18.12.2018

ТОВ «Ватутінський комбінат будівельних матеріалів»

м. Ватутіне

суглинок

13.11.2018

ТОВ  «Аллар буд»

с. Стецівка

суглинок

14.11.2018

ПП «Будкап і К»

м. Звенигородка

суглинок

25.12.2018

ПП «Райагробуд»

с. Червоний Хутір

суглинок

20.11.2018

Агрофірма «Батьківщина Шевченко»

с. Моринці

суглинок

25.12.2018

ТОВ «Деріївський гранітний кар’єр»

с.Вільхівець

граніт

25.12.2018

ПП «Цегляр»

с. Пединівка

суглинок

25.12.2018

Золотоніський район

ТОВ «Золотоніський цегляний  завод»

м. Золотоноша

суглинок

21.11.2018

ПП «Долина бажань»

с. Пальміра

суглинок

21.11.2018

Гельмязівське КП «Будівельник»

с. Коврай

суглинок

20.11.2018

Кам’янський район

ПП «БТБ «СОРГО»

с. Жаботин

суглинок

27.11.2018

ТОВ НВО «ІнЕС»

с. Копійчане

граніт

27.11.2018

ТОВ «Союзпостачзбут-2000»

с. Райгород

суглинок

20.11.2018

Катеринопільський район

ДП «Черкаський Облавтодор»

ВАТ «ДАК Автомобільні дороги України» Філія Єрківський спецкар’єр

смт Єрки

граніт

11.12.2018

ВК «Будсервіс»

смт Катеринопіль

пісок

27.11.2018

ТОВ «Світ цегли»

с. Гончариха

суглинок

22.11.2018

ПАТ «Ватутінський комбінат вогнетривів»

с. Новоселиця

ліквідація

18.12.2018

ТОВ «Енергетично-інвестиційна компанія»

С. Мокра Калигірка

буре вугілля

27.11.2018

Корсунь-Шевченківський район

ДП «Корсунь-Шевченківський гранкарєр «Сівач» ПрАТ «Сівач»

м. Корсунь-Шевченківський

граніт

11.12.2018

ТОВ «Корсунь-Шевченківський цегельний завод»

м. Корсунь-Шевченківський

суглинок

27.11.2018

Філіал АТЗТ «Апекс» «Корсунь-Шевченківський завод будматеріалів»

м. Корсунь-Шевченківський

суглинок

27.11.2018

Лисянський район

ПАТ «Дашуківські бентоніти»

с. Дашуківка

бентоніт

11.12.2018

ПП «Будтехсервіс»

с. Босівка

суглинок

27.11.2018

Маньківський район

ПП «Влад»

с. Буки

суглинок

27.11.2018

ТОВ «Маньківський завод будівельних матеріалів»

смт Маньківка

суглинок

13.11.2018

ТОВ «Дзензелівське»

с. Дзензелівка

суглинок

 13.11.2018

ПП «Кривецьке»

с. Кривець

суглинок

04.12.2018

ТОВ «Лекутр»

смт Маньківка

радонова вода

04.12.2018

Монастирищенський район

ТОВ «Кераміка Монастирища»

м. Монастирище

суглинок

04.12.2018

ДП «Бачкуринська сільська комунальна служба»

с. Бачкурине

суглинок

04.12.2018

ТОВ «Монастирищенський цегельний завод»

с. Аврамівка

суглинок

04.12.2018

Смілянський район

ПрАТ «Мало-Бузуківський гранкар’єр»

с. Малий Бузуків

граніт

18.12.2018

ТОВ «ТіоФаб, ЛТД»

с. Носачів

граніт

19.12.2018

Тальнівський район

ТОВ «Тальнівське кар’єроуправління»

с. Лащова

граніт

04.12.2018

ТОВ «Тальнівський щебзавод»

м. Тальне

граніт

04.12.2018

«Легедзенський цегельний завод»

ТОВ ВКП «Корунд»

с. Легедзине

суглинок

04.12.2018

ТОВ «Тальнівський завод «Мінводи»

м. Тальне

мін. вода

27.11.2018

Уманський район

ТОВ «СерНік і Ко»

м. Умань

суглинок

27.11.2018

ТОВ «Уманський гранкар’єр»

с. Звірки

граніт

18.12.2018

ВАТ «Старобабанський гранкар’єр»

с. Старі Бабани

граніт

27.11.2018

ТОВ «Рудокол»

с. Танське

граніт

04.12.2018

ПАТ «Київський завод «Граніт»

с. Танське

граніт

27.11.2018

ПрАТ «Агрошляхбуд»

с. Піковець

граніт

11.12.2018

ТОВ «Новіком Груп»

с. Ладижинка

суглинок

27.11.2018

ДП «Підприємство державної кримінально виконавчої служби України (№ 92)»

с.Старі Бабани

граніт

25.12.2018

Христинівський район

ТОВ «АЛЬФА Плюс»

с. Талалаївка

граніт

18.12.2018

Черкаський район

ТОВ «Черкаси-кар’єр»

с. Вергуни

пісок

11.12.2018

ДП «Черкаситорф» ДП «Київторф»

смт Ірдинь

торф

11.12.2018

ПАТ «Черкаський річковий порт»

м. Черкаси

пісок

11.12.2018

ВАТ «Черкасибудматеріали»

м. Черкаси

пісок

20.11.2018

ЗАТ «Санаторій «Мошногір’я»

с. Мошни

мін. вода

20.11.2018

Чорнобаївський район

Чорнобаївське КБМП «Райагробуд»

смт Чорнобай

суглинок

27.11.2018

ПП «Кварц-7»

с. Мельники

суглинок

27.11.2018

Шполянський район

ТОВ «Інвестиційна компанія»

с. Іскрене

граніт

04.12.2018

ТОВ «Васильківський цегельний завод»

с. Васильків

суглинок

04.12.2018

ТОВ «БудУкрматеріал»

с. Васильків

граніт

04.12.2018

Сільськогосподарське ПП «Агро-прогрес-1»

с. Матусів

суглинок

04.12.2018

 

Завантажити
Щодо проекту складання плану розвитку гірничих робіт на 2019 рік (9 стор.)