Графік погодження планів розвитку гірничих робіт та планів видобутку та витрат підземних мінеральних вод на 2021 рік

16 вер 2020
Прес-служба
Графік гірничих робіт

Графік погодження планів розвитку гірничих робіт на 2021 рік

Найменування підприємства

Місцезнаходження родовища

Корисні копалини

Дата

Городищенський район

ПП «Цеглабуд»

с. Мліїв

суглинок

03.11.2020

ПП «Цеглабуд»

с. Мліїв

суглинок

03.11.2020

ТОВ «Старосільський цегельний завод»

с. Старосілля

суглинок

03.11.2020

ПП «Агросвіт Валява»

c. Валява

суглинок

03.11.2020

АТ «Українська залізниця» філії «Центр Управління промисловістю» виробничий підрозділ«Хлистунівський кар’єр»

 

с. Хлистунівка

граніт

03.12.2020

Драбівський район

Драбівське КП «Райагробуд»

смт Драбів

суглинок

17.11.2020

ТОВ «Шрамківський цегельний завод»

с. Шрамківка

суглинок

17.11.2020

Жашківський район

ТОВ «Жашків-Райагробуд»

м. Жашків

суглинок

10.11.2020

ТОВ «Відродження»

м. Жашків

суглинок

10.11.2020

Звенигородський район та м. Ватутіне

ПП «Будкап і К»

м. Звенигородка

суглинок

03.11.2020

Агрофірма «Батьківщина Шевченко»

с. Моринці

суглинок

03.11.2020

ТОВ «Деріївський гранітний кар’єр»

с.Вільхівець

граніт

03.11.2020

ПП «Цегляр»

с. Пединівка

суглинок

03.11.2020

ТОВ «Центраторг»

м. Ватутіне

суглинок

03.11.2020

ТОВ «Аллар буд»

с. Стецівка

суглинок

03.11.2020

ПП «Райагробуд»

с. Червоний Хутір

суглинок

10.11.2020

ПрАТ «Ватутінський комбінат вогнетривів»

с. Мурзинці

каолін

15.12.2020

Золотоніський район та м. Золотоноша

ТОВ «Золотоніський цегляний завод»

м. Золотоноша

суглинок

17.11.2020

ПП «Долина бажань»

с. Пальміра

суглинок

17.11.2020

Гельмязівське КП «Будівельник»

с. Коврай

суглинок

17.11.2020

Кам’янський район

ТОВ «Союзпостачзбут-2000»

с. Райгород

суглинок

17.11.2020

ПП «БТБ «СОРГО»

с. Жаботин

суглинок

24.11.2020

ТОВ НВО «ІнЕС»

с. Копійчане

граніт

24.11.2020

Катеринопільський район

ТОВ «Енергетично-інвестиційна компанія»

с. Мокра Калигірка

буре вугілля

24.11.2020

ВК «Будсервіс»

смт Катеринопіль

пісок

24.11.2020

ТОВ «Світ цегли»

с. Гончариха

суглинок

24.11.2020

ДП «Черкаський Облавтодор»

ВАТ «ДАК» Автомобільні дороги України»

Філія Єрківський спецкар’єр

смт Єрки

граніт

08.12.2020

ПрАТ «Ватутінський комбінат вогнетривів»

с. Новоселиця

ліквідація

15.12.2020

Корсунь-Шевченківський район

ТОВ «Корсунь-Шевченківський цегельний завод»

м. Корсунь-Шевченківський

суглинок

24.11.2020

Філіал АТЗТ «Апекс» «Корсунь-Шевченківський завод будматеріалів»

м. Корсунь-Шевченківський

суглинок

24.11.2020

ДП «Корсунь-Шевченківський гранкарєр «Сівач» ПрАТ «Сівач»

м. Корсунь-Шевченківський

граніт

08.12.2020

 

Лисянський район

ПП «Будтехсервіс»

с. Босівка

суглинок

24.11.2020

ПАТ «Дашуківські бентоніти»

с. Дашуківка

бентоніт

08.12.2020

Маньківський район

ТОВ «Маньківський завод будівельних матеріалів»

смт Маньківка

суглинок

10.11.2020

ТОВ «Дзензелівське»

с. Дзензелівка

суглинок

10.11.2020

ПП «Влад»

с. Буки

суглинок

24.11.2020

ПП «Кривецьке»

с. Кривець

суглинок

01.12.2020

Монастирищенський район

ТОВ «Кераміка Монастирища»

м. Монастирище

суглинок

01.12.2020

ПП «Бачкуринська сільська комунальна служба»

с. Бачкурине

суглинок

01.12.2020

ТОВ «Монастирищенський цегельний завод»

с. Аврамівка

суглинок

01.12.2020

Смілянський район

ПрАТ «Мало-Бузуківський гранкар’єр»

с. Малий Бузуків

граніт

15.12.2020

ТОВ «ТіоФаб, ЛТД»

с. Носачів

граніт

15.12.2020

Тальнівський район

ТОВ «Тальнівське кар’єроуправління»

с. Лащова

граніт

01.12.2020

ТОВ «Тальнівський щебзавод»

м. Тальне

граніт

01.12.2020

«Легедзенський цегельний завод»

ТОВ ВКП «Корунд»

с. Легедзине

суглинок

01.12.2020

Уманський район та м. Умань

ТОВ «СерНік і Ко»

м. Умань

суглинок

24.11.2020

ТОВ «Новіком Груп»

с. Ладижинка

суглинок

24.11.2020

ВАТ «Старобабанський гранкар’єр»

с. Старі Бабани

граніт

24.11.2020

ПАТ «Київський завод «Граніт»

с. Танське

граніт

24.11.2020

ПрАТ «Агрошляхбуд»

с. Піковець

граніт

24.11.2020

ТОВ «Рудокол»

с. Танське

граніт

01.12.2020

ТОВ «Уманський гранкар’єр»

с. Звірки

граніт

15.12.2020

ДП «Підприємство державної кримінально виконавчої служби України (№ 92)»

с. Старі Бабани

граніт

15.12.2020

Христинівський район

ТОВ «АЛЬФА Плюс»

с. Талалаївка

граніт

15.12.2020

Черкаський район та м. Черкаси

ВАТ «Черкасибудматеріали»

м. Черкаси

пісок

17.11.2020

ТОВ «Черкаси-кар’єр»

с. Вергуни

пісок

08.12.2020

ДП «Черкаситорф» ДП «Київторф»

смт Ірдинь

торф

08.12.2020

ПАТ «Черкаський річковий порт»

м. Черкаси

пісок

08.12.2020

Чорнобаївський район

Чорнобаївське КБМП «Райагробуд»

смт Чорнобай

суглинок

24.11.2020

ПП «Кварц-7»

с. Мельники

суглинок

24.11.2020

Шполянський район

ТОВ «Інвестиційна компанія»

с. Іскрене

граніт

01.12.2020

ТОВ «Васильківський цегельний завод»

с. Васильків

суглинок

01.12.2020

ТОВ «БудУкрматеріал»

с. Васильків

граніт

01.12.2020

Сільськогосподарське ПП «Агро-прогрес-1»

с. Матусів

суглинок

01.12.2020

Графік погодження планів видобутку та витрат підземних мінеральних вод на 2021 рік

Найменування підприємства

Місцезнаходження

Корисні копалини

Дата

 

Маньківський район

ТОВ «Лекутр»

смт Маньківка

радонова вода

01.12.2020

 

Тальнівський район

ТОВ «Тальнівський завод «Мінводи»

м. Тальне

мін. вода

24.11.2020

 

Черкаський район

ЗАТ «Санаторій «Мошногір’я»

с. Мошни

мін. вода

17.11.2020

Завантажити
Графік погодження планів розвитку гірничих робіт на 2021 рік