Управління Держпраці у Черкаській області приймає роботи на перший етап конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей - 2019»

10 гру 2018
Прес-служба
28155

Стартував Всеукраїнський конкурс дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей». Конкурс організовує і проводить ДП «Редакція журналу «Охорона праці» за підтримки Державної служби України з питань праці, територіальних органів Держпраці та інших підприємств, що належать до сфери управління Держпраці.

Конкурс складається з двох етапів:

І етап Конкурсу: листопад 2018 року – лютий 2019 року: відбіркові регіональні тури;

ІІ етап Конкурсу: березень – квітень 2019 року: фінал та оголошення переможців.

Учасниками Конкурсу є учні, вихованці, слухачі середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, училищ, зокрема й художніх, позашкільних навчальних закладів, трьох вікових груп:

перша група – автори робіт віком від 6 до 10 років;

друга група – автори робіт віком від 11 до 14 років;

третя група – автори робіт віком від 15 до 18 років.

Конкурс проводиться за напрямом художньої творчості – малюнок.

Конкурсні роботи мають висвітлювати тему охорони праці та промислової безпеки, а саме: безпечного ведення робіт у вугільній, деревообробній промисловості, сільському, лісовому та ліфтовому господарствах, медичній сфері, будівництві, на транспорті тощо.

Приймають лише індивідуальні оригінальні авторські роботи, що відповідають умовам Конкурсу.

Вимоги до малюнків:

На Конкурс подають малюнки у довільній графічній, живописній формах, виконані олівцями, олійними, акварельними фарбами чи гуашшю.

Розмір роботи не має бути більшим за формат А-2.

Роботи не потрібно оформлювати рамкою, наклейками тощо.

На зворотному боці кожної конкурсної роботи потрібно зазначити розбірливо українською мовою:

- назву роботи;

- прізвище, ім’я, по батькові та дату народження автора;

- місце проживання (повну адресу) автора, контактний телефон, електронну адресу;

- сферу діяльності батьків;

- назву навчального закладу;

- прізвище, ім’я, по батькові методичного керівника.

Проведення фіналу Конкурсу організовує ДП «Редакція журналу «Охорона праці» у період з 15 березня по 28 квітня 2019 року.

Конкурсні роботи для підбиття підсумків відбіркового регіонального туру можна надсилати до Управління Держпраці у Черкаській області (18000, Черкаська обл., м. Черкаси, б-р Шевченка, 205, 3 поверх) не пізніше 15 лютого 2019 року.

Положення про конкурс малюнка 2019 року

Новини:

Управління отримало перші малюнки на конкурс «Охорона праці очима дітей»

У Черкаській області триває регіональний етап Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

Інспектори Управління закликають навчальні заклади Черкащини долучатися до участі у конкурсі малюнка «Охорона праці очима дітей»

Понад 70 закладів освіти Черкащини долучилися до проведення регіонального етапу конкурсу малюнка «Охорона праці очима дітей»

Більше 400 робіт у різних жанрах представлено до уваги журі регіонального етапу конкурсу малюнка «Охорона праці очима дітей»

Визначено переможців регіонального етапу VІІІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей – 2019»

Кращим малюнком з охорони праці 2019 року стала робота Дар’ї Вакуленко

Фотогалерея. Переможці регіонального етапу VІІІ Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»

Фотогалерея. Регіональний етап конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» - 2019

Фотоальбом. Всеукраїнський конкурс малюнка "Охорона праці очима дітей" 2018 року

Список закладів освіти, учні яких беруть участь у Всеукраїнському конкурсі дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей»:

1. Степанківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (с. Степанки, Черкаський район)
2. Смілянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №12 Смілянської міської ради
3. Смілянська загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів №6 Смілянської міської ради
4. Звенигородська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №5 Звенигородської районної ради
5. Золотоніська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат
6. Хлистунівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Городищенської районної ради
7. Черкаська дитяча школа мистецтв
8. Бабанська дитяча музична школа
9. Вільшанська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат
10. ДНЗ «Черкаський професійний ліцей»
11. Беркозівська гімназія (с. Беркозівка, Канівський район)
12. КЗ «Мартинівський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Степанецької сільської ради
13. Малоржавецька гімназія – філія КЗ «Степанецький ліцей – опорний заклад загальної середньої освіти» Степанецької сільської ради
14. КЗ «Михайлівська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат Черкаської обласної ради»
15. Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Черкаської міської ради
16. Єрківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Героя України В.Чорновола
17. ДНЗ «Уманський професійний ліцей»

18. Черкаська спеціалізована школа I-III ступенів №18 імені В'ячеслава Чорновола Черкаської міської ради
19. Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської облради
20. КЗ "Смілянська спеціалізована мистецька школа-інтернат Черкаської обласної ради"
21. Багатопрофільний регіональний центр професійної освіти у Черкаській області м.Ватутіне
22. Чорнобаївська районна дитяча школа мистецтв
23. Лозуватська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Шполянської районної ради
24. Нечаєвський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
25. Смілянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 Смілянської міської ради
26. ДНЗ "Черкаський професійний автодорожній ліцей"
27. Благодатнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Г.П. Берези Золотоніської районної ради Черкаської області
28. Арт-студія "Глорія" Черкаського міського будинку культури ім.І.Кулика
29. Подільський навчально-виховний комплекс, Золотоніський район
30. Кропивнянська загальноосвітня школа
31. КВНЗ "Уманський гуманітарно-педагогічний коледж ім.Т.Г.Шевченка"
32. Звенигородська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №2 Звенигородської районної ради
33. Звенигородська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №4 Звенигородської районної ради
34. Звенигородська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів №5 Звенигородської районної ради
35. Козацька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Звенигородської райради
36. Стецівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" - МАНМ Звенигородської райради
37. Майданецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів, Тальнівський район
38. ДНЗ "Канівське вище професійне училище"
39. Кривоносівський навчально-виховний комплекс "ЗОШ І-ІІ ступенів - дошкільний заклад" Золотоніської райради
40. Домантівський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Золотоніської районної ради
41. Піщанська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Золотоніської райради
42. Золотоніська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №3 Золотоніської міськради
43. Золотоніська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №6 Золотоніської міськради
44. Золотоніська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №5 Золотоніської міськради
45. Золотоніський будинок дитячої та юнацької творчості
46. Мліївська дитяча школа мистецтв
47. Приватний заклад дошкільної та загальної середньої освіти "Українська дитяча академія"
48. Уманський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №10 - медична гімназія" Уманської міської ради
49. Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №8
50. Уманський навчально-виховний комплекс №17 "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Уманської міської ради
51. Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №5 ім.В.Чуйкова
52. Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №11
53. НВК "Уманська міська гімназія - школа естетичного виховання" Уманської міської ради
54. Уманський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №7-колегіум" Уманської міської ради
55. Драбівська дитяча школа мистецтв

56. Позашкільний навчальний заклад "Багатопрофільний молодіжний центр" Черкаської міськради
57. ДНЗ "Черкаське вище професійне училище ім.Г.Короленка"
58. Центр дитячої та юнацької творчості
59. Комунальний заклад «Червонослобідська дитяча музична школа»
60. Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №19 Черкаської міської ради
61. Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №9 Черкаської міської ради
62. Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №20 Черкаської міської ради
63. Тальнівський будинок дітей та юнацтва
64. Нетеребський навчально-виховний комплекс. «Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа. І-ІІІ ступенів» Набутівська ОТГ
65. Шельпахівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Христинівської райради
66. Христинівський районний будинок дитячої та юнацької творчості
67. Зорівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. Зорівської сільради Золотоніського району Зорівська ОТГ
68. Городищенська загальноосвітня школа І-ІІІ ст. №2
69. Опорний навчальний заклад "Медведівська ЗОШ І-ІІІ ст. ім. М.Залізняка Чигиринської райради
70. Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11 Черкаської міської ради\

71. Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Черкаської міської ради

72. Балаклеївська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 імені Євгенії Гуглі Смілянської районної ради
73. Канівська міська станція юних техників Канівської міської ради
74. Комунальний заклад "Канівський ліцей №4 Канівської міської ради ОТГ Черкаської області"
75. Канівська гімназія імені Івана Франка Канівської міської ради
76. Красносільський НВК "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа" Уманської райради
77. КЗ "Корсунь-Шевченківський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр "Надія" Черкаської облради
78. Старобабанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
79. Шполянський НВК "ЗОШ І-ІІІ ст. №3 - гімназія" Шполянської міської ради ОТГ
80. Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №30 Черкаської міської ради