До Управління надійшло більше 650 робіт на регіональний етап конкурсу дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей 2018» (оновлено)

20 Лют 2018
Прес-служба
3184

Школярі Черкащини цього року надзвичайно активно беруть участь у конкурсі дитячого малюнку «Охорона праці очима дітей». На цей час до Управління Держпраці у Черкаській області вже надійшли творчі роботи з 144 дошкільних, загальноосвітніх та професійних навчальних закладів.

Батьки учнівської молоді та керівники творчих студій звернулися до начальника Управління Олени Лазарєвої з проханням продовжити строки проведення регіонального етапу у Черкаській області до 28 лютого 2018 року.

«Дуже вдячна керівникам навчальних закладів та будинків творчості за значну увагу до нашого конкурсу, поширення про нього інформації, проведення тематичних творчих уроків з охорони праці... Мені надзвичайно приємно, що деякі виховні й навчальні заклади традиційно беруть участь у конкурсі вже кілька років поспіль і щороку зростає кількість його учасників. Зараз ми нараховуємо більше 650 малюнків учнів середніх загальноосвітніх шкіл, коледжів, училищ, ліцеїв, вихованців позашкільних навчальних закладів всіх вікових груп. І роботи продовжують надходити! Особливо радує те, що деякі діти надсилають по кілька оригінальних малюнків різної тематики: про безпечне ведення робіт і охорону праці у медичній сфері, будівництві, на транспорті. Це свідчить про неформальний підхід і формування свідомої позиції молоді до значення здорових і безпечних умов праці. Звичайно, ми йдемо назустріч проханням батьків і продовжуємо приймати роботи дітей до 28 лютого. Малюйте, надсилайте, Управління Держпраці у Черкаській області чекає на ваші роботи!», - відзначила Олена Лазарєва.

Начальник Управління Держпраці у Черкаській області Олена Лазарєва нагадала, що триває прийом творчих робіт студентів та школярів на Всеукраїнський конкурс відеороликів «Охорона праці на захисті життя», який також проводить редакція журналу «Охорона праці».

Для участі у конкурсі потрібно до 31 березня 2018 року надіслати заявку разом з відеороликом на електронні адреси: mail@ohoronaprazi.kiev.ua та 23ck@dsp.gov.ua

Мета і завдання конкурсу: формування свідомої позиції молоді щодо значення здорових і безпечних умов праці в різних сферах суспільного життя; акцентування уваги молоді як майбутніх працівників на виробничих небезпеках та ризиках; популяризація сучасних підходів до управління охороною праці, формування превентивної культури охорони праці.

Інформація до відома

Навчальні заклади, які надіслали малюнки на конкурс:

  1. Антипівський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад»
  2. Багатопрофільний регіональний центр профільної освіти у м. Ватутіне
  3. Балаклеївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2
  4. Балаклеївська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів ім.Є.Гуглі
  5. Безбородьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Драбівської районої ради
  6. Безпальчівська загальноосвітня школа I -II ступенів ДрабівськоЇ районої ради
  7. Білоусівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Драбівської районої ради
  8. Богуславецький навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" ім. М.О. Максимовича Золотоніської районної ради
  9. Бойківщинська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Драбівської районної ради
  10. Будинок дитячої та юнацької творчості Смілянської райради
  11. Будинок дітей та юнацтва м. Тальне
  12. Валявська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Городищенської районної ради
  13. Ватутінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2 Ватутінської міськради
  14. Ватутінська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Ватутінської міськради
  15. Ватутінська дитяча школа мистецтв
  16. Ватутінська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №1 Ватутінської міськради
  17. Ватутінський дошкільний навчальний заклад №6
  18. Ватутінський дошкільний навчальний заклад №7
  19. Ватутінський дошкільний навчальний заклад №8
  20. Верхняцька дитяча школа мистецтв
  21. Відділ освіти Золотоніської районної державної адміністрації
  22. Вікторівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Маньківської райради
  23. Воронівський навчально – виробничий комплекс (с.Воронівка)
  24. Гельмязівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
  25. Геронімівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Черкаської районної ради
  26. Гладківщинський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Золотоніської районної ради
  27. Городоцька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Уманської районної ради (с.Городецьке)
  28. Громівський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І - ІІІ ступенів" Уманської районної ради
  29. Демківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (с.Демки)
  30. Дзензелівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (с.Дзензелівка)
  31. Дмитрівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Золотоніської РДА
  32. Драбівська дитяча школа мистецтв
  33. ДНЗ «Барвінок» Михайлівської сільської ради Кам’янського району  
  34. ДНЗ "Конівське вище професійне училище"
  35. ДНЗ "Смілянський центр підготовки і перепідготовки робітничих кадрів"
  36. ДНЗ "Черкаський професійний ліцей"
  37. ДНЗ «Черкаський професійний автодорожній ліцей»
  38. Драбівський навчально-виховний комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. С.Васильченка - гімназія"
  39. Драбівський районний будинок дитячої творчості
  40. Драбово-Пристанційна загальноосвітня школа (селище Драбово-Барятинське)
  41. Жорнокльовівський навчально-виробничий комплекс «загальноосвітня школа І ступеня - дошкільний навчальний заклад»
  42. Заячківський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Христинівської районної ради
  43. Золотоніська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3 Золотоніської міськради
  44. Золотоніська гімназія ім. С.Д.Сляренка
  45. Золотоніська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Драбівської райради
  46. Золотоніська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської облради
  47. Золотоніська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6
  48. Золотоніська спеціалізована школа №1
  49. Золотоніська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Черкаської обласної ради
  50. Іваньківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Маньківської райради
  51. Єрківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів імені Героя України В. М.Чорновола
  52. Кантакузівський навчальновиховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад"
  53. Кам’янська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 Кам’янської міської ради
  54. Кам’янська загальноосвітня спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 2 з поглибленим вивченням окремих предметів Кам’янської міської ради
  55. КЗ "Тальнівський районний центр науково-технічної творчості дітей та учнівської молоді Тальнівської райради
  56. КЗ «Черкаський навчально-реабілітаційний центр» Черкаської облради
  57. КЗ «Михайлівська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат Черкаської обласної ради»
  58. Кищенецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Маньківської районної ради Черкаської області (с.Кищенці)
  59. Ковалівський навчально-виробничий комплекс
  60. Кононівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
  61. Корсунь-Шевченківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
  62. Корсунь-Шевченківська дитяча школа мистецтв
  63. Корсунь-Шевченківський багатопрофільний навчально-реабілітаційний центр «Надія» Черкаської обласної ради
  64. Крупський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Золотоніської районної ради
  65. Косенівський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Уманської районної ради
  66. Куп'янська загальноосвітня школа №1 Куп'янської міської ради
  67. Ладижинська спеціальна загальноосвітня школа – інтернат (с. Ладижинка)
  68. Левченківський навчально-виробничий комплекс
  69. Лищинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (с.Лищинівка)
  70. Лозуватська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (с.Лозуватка)
  71. Лукашівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (с. Лукашівка)
  72. Малосевастянівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Христинівської районної ради
  73. Малосмілянська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів (с.Мала Смілянка)
  74. Малостаросільська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Смілянської райради (с.Мале Старосілля)
  75. Маньківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
  76. Медведівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. М.Залізняка Чигиринської районної ради
  77. Мартинівський навчально-виховний комплекс «Дошкільний навчальний заклад-загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів» Канівської районної ради
  78. Митлашівський навчально-виробничий комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"
  79. Михайлівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
  80. Михайлівська спеціальна загальноосвітня школа-інтернат Черкаської обласної ради
  81. Міський будинок дитячої та юнацької творчості м.Умань
  82. Мліївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №1
  83. Молодецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Маньківської райради (с.Молодецьке)
  84. Навчально-виховний комплекс "Уманська міська гімназія-школа естетичного виховання"
  85. Нестерівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Маньківської райради
  86. Нехайківський навчально-виробничий комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"
  87. Новоукраїнський навчально-виховний комплекс "Дошкільний навчальний заклад - загальноосвітня школа І-ІІ ступенів" Чорнобаївської районної ради
  88. Орадівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Христинівської районної ради
  89. Опорний навчальний заклад "Білозірська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів" Білозірської сільської ради
  90. Опорний заклад загальної середньої освіти "Монастирищенська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №5" Монастирищенської райради
  91. Перервинський навчально-виробничий комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"
  92. Піщанський навчально-виховний комплекс "дошкільний навчальний заклад загальнооосвітня школа І-ІІ ступенів Тальнівської районної ради
  93. Подільський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад" Золотоніської районної ради
  94. Позашкільний навчальний заклад "Багатопрофільний молодіжний центр Черкаської міськради"
  95. Попівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів (с.Попівка)
  96. Полянецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Уманської районної ради Черкаської області
  97. Рецюківський навчально-виробничий комплекс "Загальноосвітня школа І-ІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"
  98. Ребедайлівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Михайлівської сільської ради
  99. Розсішська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Христинівської районної ради 
  100. Сатанівський заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів (с. Сатанівка)
  101. Родниківський дошкільний навчальний заклад «Роднічок»
  102. Скородистицька загальноосвітня школа І-ІІ ступенів "Школа життєтворчості" Чорнобаївської районної ради
  103. Свічківський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад»
  104. Сердюківська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Смілянської райради (с.Сердюківка)
  105. Степанівська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів
  106. Старобабанівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
  107. Степівський навчально-виховний комплекс «дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Чорнобаївської районної ради
  108. Степанецька спеціалізована школа І-ІІІ ступенів (с. Степанці)
  109. Тальнівська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІІ ступенів Черкаської облради
  110. Тальнівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2
  111. Теклинська загальноосвітня школа І-ІІ ступенів Смілянської райради
  112. Тимошівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів ім. Кароля Шимановського Кам’янської міської ради
  113. Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №11
  114. Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №14
  115. Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №4 
  116. Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5
  117. Уманська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8
  118. Уманська дитяча школа мистецтв 
  119. Уманський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа I-III ступенів № 10 – медична гімназія»
  120. Уманський навчально-виховний комплекс №1
  121. Уманський навчально-виховний комплекс №17 "загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - дошкільний навчальний заклад"
  122. Уманський професійний ліцей - державний навчальний заклад
  123. Христинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2
  124. Христинівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів (с.Христинівка)
  125. Цвітківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів
  126. Червонослобідська дитяча музична школа (художнє відділення)
  127. Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №17
  128. Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №21
  129. Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №23
  130. Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №24  
  131. Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №26 ім. І.Ф.Момота Черкаської міськради
  132. Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3
  133. Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №34
  134. Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №6
  135. Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №8
  136. Черкаська гімназія №9 ім. О.Луценка
  137. Черкаська загальноосвітня санаторна школа-інтернат І-ІІ Черкаської облради
  138. Черкаська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №29
  139. Черкаська перша міська гімназія
  140. Черкаська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів №13
  141. Черкаська спеціалізована школа  І-ІІІ ступенів №20
  142. Черкаське вище професійне училище ім. Г.Короленка
  143. Черкаський навчально-реабілітаційний центр "Країна добра" Черкаської облради"
  144. Черкаський центр дитячої та юнацької творчості
  145. Шабельниківський навчально-виховний комплекс "загальноосвітня школа I-III ступенів - дошкільний навчальний заклад" Золотоніської районної ради
  146. Шевченківська загальноосвітня спеціалізована школа-інтернат (с.Шевченкове)  
  147. Ягубецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Христинівської районної ради (с. Ягубець)
  148. Шполянська спеціалізована загальноосвітня школа-інтернат І-ІІ ступенів Черкаської облради
  149. Шрамківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Драбівської районної ради
  150. Шполянська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №5 Шполянської міської ради ОТГ
  151. Шполянський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №3–гімназія Шполянської міської ради ОТГ
  152. Шполянський навчально-виховний комплекс «загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2- ліцей
  153. Шполянська дитяча школа мистецтв
  154. Шельпахівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Христинівської районної ради (с. Шельпахівка)