Останні новини

17 жов 2018
13

Управління Держпраці у Черкаській області попереджає жителів Черкащини про ймовірних шахраїв, які вимагають від підприємців хабарі за «владнання проблем із перевірками».

17 жов 2018
13

З метою легалізації зайнятості на базі Черкаського міського центру зайнятості проведено інформаційно-роз’яснювальний захід за участі фахівців територіальних органів Держпраці та Пенсійного фонду. До участі у семінарі запрошено роботодавців м. Черкаси.

12 жов 2018
106

Начальник Управління Олена Лазарєва вітає співвітчизників із днем Святої Покрови, яке для православних українців є одним з найбільших релігійних свят.

12 жов 2018
168

З посадовими особами приватного акціонерного товариства «Украгро НПК» (м. Жашків), яке займається постачанням і продажем мінеральних добрив і засобів захисту культур, фахівці Управління провели нараду з питань дотримання на підприємстві вимог нормативно-законодавчих актів з охорони праці.

12 жов 2018
214

У прес-центрі Черкаської обласної газети «Нова Доба» проведено «круглий стіл» на тему: «Комплексні заходи, спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення» за участі представників Управління Держпраці у Черкаській області, територіальних органів Пенсійного фонду та фіскальної служби.

12 жов 2018
157

Фахівці Управління проводять роз’яснювальну кампанію щодо дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства з охорони праці, підготовки підприємств теплокомуненергетики до роботи у зимовий період, безпечного газокористування п

12 жов 2018
188

В Управлінні Держпраці у Черкаській області для роботодавців проведено інформаційно-роз’яснювальний захід спільно з представниками Державної фіскальної служби України.

11 жов 2018
189

Головні державні інспектори Управління провели інформаційно-роз’яснювальні заходи, спрямовані на детінізацію праці і доходів населення з жителями області.

11 жов 2018
428

Голова Держпраці Роман Чернега 3 жовтня 2018 року провів у форматі відеоконференції розмову з Гельмутом Енесом – генеральним секретарем Міжнародного секції з техніки безпеки в гірничодобувній промисловості Міжнародної асоц

11 жов 2018
6 417

Управління Держпраці у Черкаській області попереджає суб’єктів господарювання про вірогідність появи на підприємствах, в установах та організаціях шахраїв під виглядом інспекторів праці. У такий спосіб псевдоінспектори вимагають у підприємців гроші, обіцяючи не проводити перевірку чи зменшити розмір штрафів у разі виявлення порушень вимог законодавства.