Останні новини

19 жов 2018
5

Заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Держпраці у Черкаській області Любов Ткаченко виступила з лекцією у Черкаському обласному центрі перепідготовки та підвищ

18 жов 2018
9

У травні 2018 року Уряд розпочав впровадження ризик-орієнтованого підходу, що змінює правила проведення перевірок.  З метою обговорення питань створення владою сприятливого клімату для бізнесу 17 жовтня 2018 року на одній платформі, в рамках Інспекційного Форуму Перевірок.net зібралися керівництво Уряду, очільники інспекцій, представники бізнесу та бізнес-асоціацій, експерти та громадськість.

18 жов 2018
74

За результатами інспекційних відвідувань, проведених на території комунального підприємства «Міський ринок» Канівської міської ради, інспектором праці Управління виявлено факти використання роботодавцями праці 3 неоформлених належним чином найманих працівників.

17 жов 2018
101

Управління Держпраці у Черкаській області попереджає жителів Черкащини про ймовірних шахраїв, які вимагають від підприємців хабарі за «владнання проблем із перевірками».

17 жов 2018
131

З метою легалізації зайнятості на базі Черкаського міського центру зайнятості проведено інформаційно-роз’яснювальний захід за участі фахівців територіальних органів Держпраці та Пенсійного фонду. До участі у семінарі запрошено роботодавців м. Черкаси.

17 жов 2018
90

Факт використання незадекларованої праці встановили фахівці Управління Держпраці у Черкаській області.

При здійсненні інспекційного відвідування закладу громадського харчування у місті Умань виявлено, що у приміщеннях перебували 4 працівники, які виконували трудові функції без належного оформлення правовідносин.

12 жов 2018
270

Начальник Управління Олена Лазарєва вітає співвітчизників із днем Святої Покрови, яке для православних українців є одним з найбільших релігійних свят.

12 жов 2018
387

З посадовими особами приватного акціонерного товариства «Украгро НПК» (м. Жашків), яке займається постачанням і продажем мінеральних добрив і засобів захисту культур, фахівці Управління провели нараду з питань дотримання на підприємстві вимог нормативно-законодавчих актів з охорони праці.

12 жов 2018
441

У прес-центрі Черкаської обласної газети «Нова Доба» проведено «круглий стіл» на тему: «Комплексні заходи, спрямовані на детінізацію зайнятості та доходів населення» за участі представників Управління Держпраці у Черкаській області, територіальних органів Пенсійного фонду та фіскальної служби.

12 жов 2018
370

Фахівці Управління проводять роз’яснювальну кампанію щодо дотримання суб’єктами господарювання вимог законодавства з охорони праці, підготовки підприємств теплокомуненергетики до роботи у зимовий період, безпечного газокористування п

Важливо

Анонс

Популярні матеріали

Питання - Відповіді

Виробничий травматизм