Останні новини

05 Mar 2021

З метою запобігання використання роботодавцями незадекларованої праці інспектори праці Управління здійснюють інформаційні відвідування суб’єктів господарювання області.

Ткаченко Агромакс
05 Mar 2021

Головний державний інспектор Управління Віктор Ткаченко провів для директора Сільськогосподарського товариства з обмеженою відповідальністю «Агрофірма «Агромакс» Івана Орла і працівників товариства семінар-нараду по дотриманню вимог з питань охорони праці під час проведення ремонту сільськогосподарської техніки.

05 Mar 2021

Головний державний інспектор відділу нагляду в АПК та СКС Управління Віктор Ткаченко 3 березня 2021 року провів семінар-нараду з керівництвом і працівниками Комунального некомерційного підприємства Драбівської селищної ради «Драбівська батопрофільна лікарня».

виставка з охорони праці
05 Mar 2021

На базі Черкаської гімназії №9 імені О. Луценка з ініціативи викладача Любові Короткої відбулася виставка малюнків з охорони праці. До участі долучилися юні художники віком від 6 до 15 років. Захід проведено з метою привернення уваги суспільства до проблем безпеки праці та необхідності формування у дітей культури охорони праці.

04 Mar 2021

Проведення інформаційно-роз’яснювальної роботи для роботодавців і працівників щодо належного оформлення трудових відносин та дотримання чинного трудового законодавства залишається одним із основних завдань фахівців Управління.

З початку 2021 року превентивними заходами у напрямі легалізації праці інспекторами праці Управління охоплено понад 300 суб’єктів господарювання.

Верховна Рада України
03 Mar 2021

Верховна Рада України ухвалила у першому читанні проєкт закону, що має на меті гармонізацію законодавства України із законодавством Євросоюзу у сфері безпеки об'єктів підвищеної небезпеки. За прийняття законопроєкту №4407 «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо об’єктів підвищеної небезпеки» за основу проголосувало 317 народних депутатів.

конкурс малюнка Черкащина
03 Mar 2021

В Управлінні Держпраці у Черкаській області визначено переможців регіонального етапу Всеукраїнського конкурсу дитячого малюнка «Охорона праці очима дітей» – 2021 , що проходить за сприяння Державної служби України з питань праці.

Доденко Ватутінський водоканал
03 Mar 2021

Завідувач сектору гірничого нагляду Управління Сергій Доденко 01 березня 2021 року провів семінар на тему «Вимоги законодавчих та інших нормативно-правових актів з охорони праці та надр під час видобутку підземних прісних вод» на базі Ватутінського комунального виробничого підприємства «Водоканал».

Жашківський центр зайнятості
03 Mar 2021

Інспектор праці Управління Андрій Слинько на базі Лисянської районної філії Черкаського обласного центру зайнятості взяв участь у семінарі для пошукачів роботи Лисянського району.

Фахівці центру зайнятості і головний державний інспектор Управління наголосили учасникам семінару на ризиках для працівників і роботодавців у разі неналежного оформлення трудових відносин.

01 Mar 2021

Уряд схвалив законопроект про регулювання нестандартних форм трудових відносин. Відповідний проект Закону був схвалений сьогодні, 24 лютого, на черговому засіданні Уряду.

Важливо

Анонс

Популярні матеріали

Питання - Відповіді

Виробничий травматизм

Керівництво

Лазарєва Олена

Лазарєва Олена Миколаївна

Начальник управління

Графік особистого прийому громадян (завантажити):

Дні прийому Часи прийому

Другий вівторок місяця

Третя середа місяця

з 10:00 до 12:00

з 16:00 до 17:15

Біографія    Декларація

 

Жаркова Марина Вікторівна 

Заступник начальника  Управління

Графік особистого прийому громадян (завантажити):

Дні прийому Часи прийому

Перший вівторок місяця

Третій четвер місяця

з 10.00 до 12.00

з 15.00 до 17.15

Біографія    Декларація

Щербата Ірина

Щербата Ірина Миколаївна 

Перший заступник начальника  Управління

Графік особистого прийому громадян (завантажити):

Дні прийому Часи прийому

Перший понеділок місяця

Четверта п'ятниця місяця

з 10.00 до 12.00

з 14.00 до 16.30

Біографія