Дотримуйтеся правил охорони праці під час обслуговування та ремонту сільськогосподарської техніки

24 березня 2021

Головний державний інспектор Управління Віктор Ткаченко провів для керівника і працівників Товариства з обмеженою відповідальністю «Домантівське» семінар-нараду, під час якої роз’яснив основні вимоги законодавства з питань охорони праці. З метою попередження виробничого травматизму та професійних захворювань, особливу увагу учасників акцентовано на вимогах нормативно-правових актів під час проведення ремонту сільськогосподарської техніки.

Директору ТОВ «Домантівське» Максиму Підбіцькому наголошено, що відповідно до вимог Закону України «Про охорону праці», роботодавець під час укладання трудового договору повинен повідомити працівнику під розписку про умови праці та про наявність на його робочому місці небезпечних і шкідливих виробничих факторів, які ще не усунуто, можливі наслідки їх впливу на здоров’я, інформувати про права працівника на пільги і компенсації за роботу в таких умовах.

Фахівець Управління надав технічні консультації щодо дотримання техніки безпеки при експлуатації виробничого обладнання в ремонтних майстернях, щодо роботи з електроінструментом, порядку проведення навчання та перевірки знань з питань охорони праці тощо.