Під час онлайн-брифінгу фахівці Управління надали консультації освітянам

17 листопада 2021

У режимі онлайн на платформі Microsoft Teams відбувся онлайн-брифінг Черкаської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України на тему: «Роз’яснення щодо відсторонення від роботи невакцинованих працівників освіти».

До участі у заході долучилися фахівці Управління Держпраці у Черкаській області Любов Ткаченко і Тетяна Томіленко, понад 80 голів міських, районних, об’єднаних організацій Профспілки, первинних профспілкових організацій закладів вищої, фахової передвищої, професійної освіти, а також начальників відділів освіти, керівників закладів освіти, які є членами Профспілки.

Заступник начальника відділу з питань додержання законодавства про працю, зайнятість та інших нормативно-правових актів Управління Любов Ткаченко і фахівець Управління Тетяна Томіленко надали учасникам ґрунтовні роз’яснення з питань трудового законодавства, зокрема щодо відсторонення від роботи у зв’язку з відмовою від вакцинації.

До активного обговорення трудових прав працівників долучився голова Федерації профспілок області Петро Шевченко, представники Черкаської обласної державної адміністрації, Черкаської міськради, органів місцевого самоврядування.

Особливу увагу учасники онлайн-брифінгу приділили питанням оплати праці під час відсторонення працівника від роботи у зв’язку з відмовою від вакцинації, надання працівнику оплачуваної відпустки і лікарняного на час відсторонення тощо.