У рамках діалогу з бізнесом Мінекономіки проводить опитування підприємців щодо модернізації законодавства у сфері праці та подолання наслідків коронакризи

21 грудня 2020

Міністерство розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України проводить опитування роботодавців щодо модернізації трудового законодавства, заходів із подолання кризи, викликаної COVID-19, та досвіду взаємодії з державними органами у сфері праці та зайнятості.

«Думка українських підприємців є надзвичайно важливою для міністерства та Уряду в цілому. Закликаємо власників та керівників підприємств пройти анонімне опитування за посиланням: https://bit.ly/labour_survey_UA у термін до 24 грудня 2020 року», – зазначила Перша заступниця Міністра Юлія Свириденко.

«Із досвіду комунікації з представниками бізнесу та експертного середовища ми добре знаємо про труднощі, з якими стикаються роботодавці та працівники при оформлення трудових відносин через застаріле законодавство та надмірну зарегульованість у сфері праці та зайнятості. Наразі готується низка ініціатив щодо осучаснення трудового законодавства, і ми прагнемо почути думку підприємців з приводу деяких з них», – додала вона.

За допомогою цього опитування міністерство також має на меті з’ясувати, як вплинула криза, пов’язана з пандемією COVID-19, на бізнес та зайнятість та яких заходів підтримки підприємці потребують найбільше для подолання її негативних наслідків та збереження робочих місць.

Результати опитування будуть уважно проаналізовані та враховані при розробці нормативних актів та ухваленні важливих для розвитку бізнесу рішень.