У Черкасах лідери профспілкових організацій спілкувалися про можливості запровадження психосоціальної підтримки

25 березня 2025

Завідувачка сектору з питань впровадження та реалізації програм психосоціальної підтримки Центрального міжрегіонального управління Державної служби з питань праці Надія Жульова взяла участь у нараді на базі Федерації профспілок Черкаської області.

З головами галузевих профспілкових об’єднань обговорили проблемні питання запровадження психосоціальної підтримки на підприємствах області, а також можливості для посилення взаємодії між профспілками та Держпраці.

Як наголосила Надія Жульова, впровадження психосоціальної підтримки є інвестицією в здоров’я та ефективність працівників, оскільки покращує психологічний клімат в колективі, знижує рівень стресу і конфліктів, підвищує продуктивність та мотивацію працівників.

Фахівець запропонувала методологічну і консультаційну підтримку представникам профільних профспілок, надала ґрунтовні роз’яснення з питань вжиття заходів для впровадження психосоціальної підтримки.

Отримати консультацію з питань, що належать до компетенції Держпраці, можна на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/consultation.php