Підписано Меморандум про співпрацю між Держпраці та Держлікслужбою

06 липня 2021

Сьогодні, 6 липня, т.в.о. Голови Державної служби України з питань праці Віталій Сажієнко та заступник Голови Державної служби України з лікарських засобів та контролю за наркотиками Володимир Короленко підписали Меморандум про співпрацю.

Метою угоди є консолідація зусиль відомств щодо попередження порушень вимог законодавства про працю, зменшення рівня незадекларованої праці, встановлення відсутності/наявності кваліфікованого персоналу під час провадження господарської діяльності з виробництва та торгівлі лікарськими засобами, обігу наркотичних засобів, психотропних речовин і прекурсорів, медичної техніки, виробів медичного призначення та біоімплантатів, в тому числі в частині здійснення державного ринкового нагляду.

У рамках Меморандуму співпраця Сторін передбачає обмін інформацією та взаємодію щодо організації проведення спільних заходів, спрямованих на детінізацію ринку праці, зокрема вдосконалення контролю за оформленням трудових відносин із найманими працівниками під час провадження господарської діяльності з виробництва та торгівлі лікарськими засобами, медичною технікою та виробами медичного призначення.

Віталій Сажієнко зазначив, що завдяки спільній діяльності з Держлікслужбою, Держпраці не лише продовжить роботу у напрямі детінізації ринку праці, але й виконуватиме основні завдання державних органів, спрямовані на забезпечення громадян безпечними лікарськими засобами та медичними послугами належної якості.