Про оптимізацію взаємодії Держпраці та Держмитслужби з питань ринкового нагляду та контролю нехарчової продукції

05 листопада 2021

Сьогодні, 5 листопада, у Державній митній службі України за участі заступника Голови Держпраці Алли Горбатюк та заступника Голови Держмитслужби Владислава Суворова відбулася робоча нарада щодо оптимізації взаємодії з питань здійснення заходів державного ринкового нагляду та контролю нехарчової продукції. На заході також були присутні керівники профільних структурних підрозділів обох відомств.

Учасники зустрічі обговорили шляхи покращення взаємодії Держпраці та Держмитслужби стосовно здійснення державного ринкового нагляду і контролю нехарчової продукції. Розглянули зміст та ключові позиції проекту меморандуму між Держпраці та Держмитслужбою.

Окрему увагу було зосереджено на практичних аспектах роботи, зокрема, порядку взаємодії митних органів та територіальних органів Держпраці з питань ефективної реалізації повноважень щодо здійснення заходів контролю продукції та ринкового нагляду.

За підсумками наради, сторони констатували ефективність діалогу та задекларували наміри щодо подальшої співпраці задля забезпечення відповідності продукції встановленим вимогам та відсутності загроз суспільним інтересам.