Держпраці і ДПС продовжують спільну роботу щодо популяризації легального працевлаштування

03 червня 2024

В умовах повномасштабної війни, коли всі сили і кошти держави спрямовані на наближення перемоги, незадекларована праця і неформальна економіка наносять невиправної шкоди обороноздатності країни. Намагаючись збільшити свої прибутки деякі роботодавці уникають укладення трудових договорів і, відповідно, сплати податків.

З метою привернення уваги суспільства щодо важливості укладення трудових договорів Держпраці спільно з органами Державної податкової служби з 3 червня цього року починає проведення інформаційної кампанії щодо переваг офіційної зайнятості, а також ризиків і наслідків незадекларованої праці для працівників, роботодавців і держави.

Шановні роботодавці, оформлювати працівників і сплачувати податки – це не просто юридичне зобов’язання, а патріотичний обов’язок, особливо в часи війни. Втрати від незадекларованої праці становлять більше 100 млрд грн на рік, які дозволили б на 20 % збільшити видатки на оборону країни.

Звертаємо вашу увагу, що відповідальність за використання праці одного неоформленого працівника може сягати 240 тисяч гривень.
За ці кошти можна два роки виплачувати працівнику заробітну плату на рівні мінімальної (8000 грн), сплачувати усі податки та збори і бути відповідальним роботодавцем!

Більше інформації на https://www.pratsia.in.ua/