На шляхах покращення умов праці працівників текстильного підприємства наголосили інспектори на Черкащині

02 квітня 2024
На Черкащині фахівці Центрального міжрегіонального управління Державної служби з питань праці надали працівникам підприємства легкої промисловості консультації щодо покращення умов праці та запобігання професійних захворювань.

Під час превентивного заходу інспектори приділили увагу питанням, пов’язаним з професійними ризиками, що виникають під час експлуатації швейного обладнання.

Увагу акцентували на особливостях умов праці працівників, зокрема на допустимому рівні шуму, освітлення і вібрації, на недопущенні фізичної перевтоми та підвищеного напруження зору.

Інспектори обговорили також важливість належної організації, проведення та оформлення результатів медичних оглядів працівників, а також порядок проведення лабораторних досліджень умов праці з визначенням шкідливих та небезпечних факторів на робочих місцях працівників.

Окрім того, під час робочих зустрічей з працівниками фахівці наголосили на важливості запровадження програми підтримки ментального здоров’я та створення психологічно сприятливого клімату в колективі.

Як покращити умови праці працівників – на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua