На Уманщині заходи з безпеки праці обговорили з працівниками заводу залізобетонних виробів

21 вересня 2023

Фахівці Центрального міжрегіонального управління Державної служби з питань праці надали технічні консультації на робочих місцях працівникам заводу залізобетонних виробів на Уманщині.

Задля недопущення нещасних випадків на роботі, поінформували про профілактичні заходи, спрямовані на зниження виробничих ризиків. Наголосили на вимогах законодавства під час експлуатації вантажопідіймальних кранів та підіймальних пристроїв.

Обговорили питання проведення технічних оглядів машин, механізмів, устаткування підвищеної небезпеки, отримання дозвільних документів електронним шляхом, надання першої долікарської допомоги у разі нещасного випадку на виробництві та впровадження електронного документообігу в системі охорони праці.

Наголосили на перевагах належного оформлення трудових відносин з працівниками, акцентували на важливості контролю за безпечним веденням робіт.

Крім того, з метою запобігання травматизму оглянули та окреслили вимоги до засобів колективного захисту працівників: огородження, щитів, які унеможливлюють доступ до частин механізмів, які рухаються, обертаються, встановлення на об’єкті додаткових знаків безпеки.

Більш детально про вимоги безпеки праці – на порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/