У Черкасах провели семінар з питань безпечного працевлаштування та уникнення торгівлі людьми
05 серпня 2026
Як не потрапити у пастку роботодавців-шахраїв та захистити свої права під час пошуку роботи – ці та інші важливі питання обговорили під час семінару для безробітних громадян.
Захід провели фахівці Центрального міжрегіонального управління Державної служби з питань праці спільно зі спеціалістами Черкаської філії обласного центру зайнятості для безробітних осіб.
Теми та акценти зустрічі – ризики, з якими можуть зіткнутися шукачі роботи, а також правила безпечного працевлаштування.
Учасникам нагадали, що лише офіційно укладений трудовий договір гарантує соціальний захист, виплату заробітної плати та безпечні умови праці.
Фахівці роз’яснили, які пропозиції роботи мають викликати настороженість (відсутність чітких вимог, сумнівні схеми оплати, вимоги віддати оригінали документів тощо).
Учасникам пояснили, як діяти у разі порушення трудових прав та куди звертатися по допомогу у разі загрози потрапляння в ситуацію торгівлі людьми.
Дізнайтеся більше про те, як працювати безпечно, у новому практичному розділі Держпраці: https://safe.pratsia.in.ua