На АЗС області фахівці Управління опрацьовують дії у надзвичайних ситуаціях

27 квітня 2022

Головні державні інспектори Держпраці області проводять тренінги та навчання на АЗС області з метою недопущення виробничого травматизму та підвищення обізнаності персоналу об’єктів підвищеної небезпеки і потенційно небезпечних об’єктів у надзвичайних ситуаціях.

Учасники тренувальних заходів визначали можливі небезпечні ситуації, які можуть виникати в умовах війни. Головні державні інспектори Держпраці Сергій Крикун і Микола Васенін зосередили увагу на можливих сценаріях реагування, запропонували опрацювати на практиці дії персоналу під час ліквідації ймовірної аварії відповідно до Плану локалізації та ліквідації аварійних ситуацій і аварій.

Працівники Управління провели тематичні тренінги на низці автозаправних комплексів області, що є об’єктами підвищеної небезпеки. Під час заходів також перевірено виконання запобіжних заходів та наявність засобів захисту, надійність функціонування наявних систем автоматичного регулювання, сигналізації, протиаварійного і протипожежного захисту, інших засобів безпеки.