Вакцинація – єдиний надійний захист від тяжкого перебігу COVID-19

26 жовтня 2021

Інфекційні хвороби не мають кордонів. З кожним днем кількість хворих на COVID-19 зростає. І це викликає занепокоєння. Дієвим методом профілактики тяжкого перебігу хвороби є вакцинація.

Пацієнти, які знаходяться зараз у реанімації теж сподівалися, що їх омине це лихо. В їх плани не входило потрапити до лікарні, але не кожен з них зможе вижити… Чи можна було цьому запобігти? Так! І це зробити дуже просто: достатньо вакцинуватися від COVID-19. Щеплені пацієнти переносять хворобу набагато легше.

Якщо ви думаєте, що коронавірусна хвороба вас омине – ще раз перегляньте інформацію МОЗ про кількість хворих у вашому регіоні. Уникнути інфікування при активному способі життя досить складно.

Пам’ятайте: відповідальність за власне здоров’я лежить на кожному з нас.

Крім того наголошуємо роботодавцям: альтернативою локдауну є масова вакцинація. Бізнес і громадські заклади працюватимуть навіть у «червоній» зоні, якщо відвідувачі і працівники будуть повністю вакциновані. Захистіть працівників і власний бізнес вже сьогодні – запропонуйте працівникам можливості для проведення вакцинації.