День пам’яті жертв Голодоморів

22 листопада 2025

Уже четвертий рік поспіль ми вшановуємо жертв Голодомору в умовах повномасштабної геноцидної війни, яку росія веде проти України. Тоді, у 1932–1933 роках, тоталітарний сталінський режим вчинив геноцид проти українців. Сьогодні його спадкоємець — рашистський режим — повторює ті самі злочинні методи: масові вбивства, депортації, тортури, удари по цивільній інфраструктурі, спроби знищити нашу культуру та ідентичність.

росія знову прагне зламати Україну як націю — через терор, окупацію та пропаганду. Але світ стоїть поруч із нами: уже 28 держав визнали Голодомор актом геноциду та підтримують Україну в боротьбі з агресором.

Пам’ять про Голодомор — це наш обов’язок і наш захист. Вона нагадує світу: злочини тоталітарних режимів не мають повторитися ніколи й ніде.

🕯 Пам’ятаємо. Боремося. Перемагаємо.