До безпечної праці енергетиків Черкащини – підвищена увага
26 травня 2026
Інспектори Центрального міжрегіонального управління Державної служби з питань праці продовжують проводити активну превентивну роботу, спрямовану на зниження рівня виробничого травматизму та створення безпечних умов праці на підприємствах критичної інфраструктури.
Посадові особи провели чергову робочу зустріч з працівниками енергетичної компанії регіону, під час якої обговорили дії щодо недопущення нещасних випадків на виробництві, а також заходи з усунення виробничих ризиків.
Спільно з енергетиками детально проаналізували специфіку роботи підприємства та зосередилися на питаннях усунення виробничих ризиків, дотримання регламентів безпеки, організації навчання з охорони праці та перевірки знань, а також проведення регулярних тренувань працівників.
Обговорили можливості впровадження сучасних європейських практик оцінки ризиків на кожному робочому місці.
Додаткова інформація, відповіді на найпоширеніші запитання та корисні рекомендації щодо застосування законодавства про працю, охорону та гігієну праці доступні на порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua