У Черкасах працівникам інфекційної лікарні надали консультації щодо безпечної експлуатації котлів
09 жовтня 2025Інспектори Центрального міжрегіонального управління Державної служби з питань праці провели низку консультаційних та інформаційних заходів для працівників інфекційної лікарні у Черкасах.
Основну увагу приділили питанням безпечної експлуатації обладнання, що працює під тиском, а також загальному покращенню умов праці на робочих місцях.
Фахівці надали роз’яснення для технічного персоналу та операторів котельні щодо вимог Правил охорони праці під час експлуатації обладнання, що працює під тиском, та проведення технічних оглядів.
Керівництво проконсультували про порядок проведення навчання осіб, відповідальних за безпечну експлуатацію котлів. Підкреслили важливість регулярних інструктажів та перевірки знань з охорони праці.
Під час консультування на робочих місцях обговорили шляхи мінімізації ризиків у котельні та на інших об’єктах лікарні, включаючи забезпечення працівників якісними засобами індивідуального захисту (ЗІЗ).
Інспектори запропонували практичну допомогу в розробці заходів з безпеки праці та усуненні виробничих ризиків.
Додаткова інформація, відповіді на найпоширеніші запитання та корисні рекомендації щодо застосування законодавства про працю, охорону та гігієну праці доступні на інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua