Про особливості трудових відносин в умовах воєнного стану – роботодавцям м. Черкаси

18 листопада 2022

Які зміни сталися у законодавстві про працю в умовах воєнного стану на семінарі у Черкаському міському центрі зайнятості розповіла інспектор праці Управління Держпраці Марина Шевченко.

До обговорення переваг офіційного оформлення трудових відносин долучилися представники підприємств Черкас сфери торгівлі, легкої промисловості, обслуговування населення та громадського харчування.

Фахівець Управління окреслила новації у трудовому законодавстві в умовах воєнного стану, вказала на особливості виплат по лікарняних листах, оформлення різних видів відпусток в умовах війни, працевлаштування неповнолітніх осіб тощо.

Увагу акцентовано на актуальних питаннях:

– трудові права мобілізованих працівників;

– тривалість робочого часу для різних категорій працівників;

– дистанційний режим роботи;

– особливості трудових відносин з нефіксованим робочим часом;

– призупинення трудового договору.

Спеціаліст центру зайнятості роз’яснила учасникам семінару переваги реєстрації в електронному кабінеті роботодавця: https://www.dcz.gov.ua/cabinet, повідомила про компенсації за працевлаштування внутрішньо переміщених осіб, запропонувала скористатися пошуком працівників через сервіс служби зайнятості.

Фахівці установ надали відповіді на актуальні питання учасників семінару.

Детально про зміни трудового законодавства під час воєнного стану – на сайті Держпраці: https://cutt.ly/tZOfZvZ та інформаційному порталі Держпраці: https://pratsia.in.ua/